אודות חברת TEMPTU

הטכנולוגיה ומכשיר שמהפכת האיפור של העשרים ואחת רשומה על שמו

TEMPTU הוא בית קוסמטי בבעלות פרטית, אשר ממוקמת בניו יורק ומפיצה ברחבי העולם כולו.
ניתן לראות מדינות רבות מצטרפות למעגל השיווק של המותג עבור לקוחות מקצעיות ופרטיות.
מוצרי המותג TEMPTU מככבים על על פניהם וגופם של כוכבי קולנוע, דוגמניות-על ואייקונים תרבותיים בקולנוע ובטלוויזיה, בהפקות ברודוויי המובילות, ותחת האוהלים בשבוע האופנה בניו יורק.

החידוש האחרון, המהפכני, ה-TEMPTU air.

הקומפרסור הקטן בעולם אשר מיוצר בטכנולוגיה חדשנית, ההופכת את המוצר לנגיש גם למי שאינה מאפרת מקצועית.

TEMPTU מנהלת מערכת יחסים אינטימית עם אומני האיפור המובילים של התעשייה ואנשי מקצוע המשתמשים במוצרים נמצאים בחוד החנית של תעשיית היופי. ע”י איסוף המשוב ממיטב האומנים, TEMPTU הצליחה לפתח את המוצרים המקצועיים המובילים בשוק ולהפוך  ל”תקן הזהב” של התעשייה.

TEMPTU הרקיעה שחקים והפכה לבית קוסמטי מגוון ושחקן מרכזי במגרש האיפור המקצועי. TEMPTU נודעים בהפקת קוסמטיקה באיכות הגבוהה ביותר ועומדים כחלוץ של תעשייה המשתנה במהירות.

פריצת הדרך של TEMPTU

כבר למעלה מ30 שנה מייצר המותג TEMPTU פורמולות מהמתקדמות בעולם לאיפור וקוסמטיקה, זהו המותג הנבחר של מקצועני האיפור המובילים בעולם (והלקוחות הקפדניים ביותר שלהם).

את תחילת הדרך החל  TEMPTU כפרויקט של ד”ר סמואל צוקרמן, כימאי עטור פרסים וסמכות בפיתוח פורמולות למוצרי איפור קוסמטיקה צבעוניים, כבר בשנת 1981 פיתח ד”ר צוקרמן את הנוסחה המקורית להעברת דיו לקעקועים עבור סרט הפולחן הקלאסי Tattoo. הנוסחה הפכה הצלחה בין-לילה אצל המאפרים בהוליווד.
בתהליך יצירת הדיו המעולה להעברת קעקועים, גילו ד”ר צוקרמן ובנו כי אותן נוסחאות יכולות לשמש גם לייצור קו יוצא דופן של צבעי גוף וקוסמטיקה בעלת עמידות ארוכת טווח על העור.

וכך נולד המותג TEMPTU.

TEMPTU Pro

בשנת 1996, TEMPTU השיקה את חטיבת TEMPTU PRO שהציגה את ליין ה- AQUA וה- DURA הקלאסיים שהיוו את תחילתו של תהליך התפשטות TEMPTU לתוך עולם האיפור באיירברש. כאחד מבתי הקוסמטיקה הראשונים להציג קרם-בסיס (מייקאפ) לאיירבראש, מהר מאוד קנו מוצרי האיפור של TEMPTU מוניטין בקהילה המקצועית, כמוצרים באיכות מעולה, בעלי עמידות גבוהה, וקלות בשימוש.

בשנת 2002, TEMPTU הציגו את הפורמולה פורצת הדרך המבוססת סיליקון (המכונה S/B), פורמולה אשר מאפשרת גימור מושלם (ללא השוואה!), שהפכה לקלאסיקה מיידית אצל אומני איפור ויופי מקצועיים. בשנת 2009, TEMPTU לקחו את האיפור באיירבראש לשלב הבא עם המצאת ה-SilkSphere Airpod המהפכני (פטנט), שהפך את האיפור באיירברש לקל ונגיש וביטל את הצורך בניקוי אקדח האיירבראש.

סוף-סוף, כל אישה יכולה להשיג בקלות מראה איפור מושלם עם תוצאות מקצועיות – בכל פעם.

 

 

X
0
0
המוצרים שלך
סל הקניות שלך ריקחזרה לחנות
×